Preskočiť na obsah
Štefan Mokráš

Priemyselná výroba

Štefan Mokráš

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Malčice
Od roku
2007
IČO
43 535 771

Štefan Mokráš

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 06 Malčice
Na trhu od
18. marca 2007
IČO
43 535 771
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

19
rokov na trhu
2007
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Štefan Mokráš

Štefan Mokráš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Malčice. Podniká od 18. marca 2007.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Základné údaje

Obchodné meno
Štefan Mokráš
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 535 771
Dátum vzniku
18. marca 2007
Miesto podnikania
072 06 Malčice
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 820-60217
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Štefan Mokráš zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Štefan Mokráš?

Miesto podnikania je v obci 072 06 Malčice.

Čím sa Štefan Mokráš zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a hutnícke spracovanie kovov.

Aké je IČO – Štefan Mokráš?

IČO je 43 535 771.

Odkedy podniká Štefan Mokráš?

Podnikanie začalo 18. marca 2007. Na trhu pôsobí 19 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Štefan Mokráš podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese stefan-mokras.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.